Το πάρτι της ζωή σου...το πάρτι με ούζα των yunjae...η συνουσία των Yunjae, η εγκυμοσύνη του Jaejoong και ο ερχομός του Karam με φούστα κλαρωτή

HomeSearchRegisterLog in

Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3

Go down 
AuthorMessage
Yunjaecorn
YunJae Admin
YunJae Admin
Yunjaecorn

Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3 Empty
PostSubject: Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3   Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3 EmptySat Aug 20, 2011 6:05 pm

Σακατεμένα.ότι μαλακία για yunjae θέλετε που δεν ταιριάζει σε άλλο thread εδώ.ανοίξτε ότι topic θέλετε αν δεν ταιριάζει πουθενά..αν ρε παιδάκι μου έχεις κάνει μια χέστρα yunjae (δεν ξέρω πως..με κολαζ ξέρω γω)..και δεν έχεις που να το ποστάρεις!!ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ.κάνε topic '윤재 genius WC'.
λέω εγώ όχι.κοπρολαγνία + yunjae.I like.ουρολαγνία + yunjae.I like.όλα τα κάνω like.σας καλώ λοιπόν όλους να φτιάξτε μία yunjae λεκάνη και να την ποστάρετε.ή toilet paper.ή μπορώ να σκάσω γιατί μερικοί είναι ευέξαπτοι με σκατά και εμετούς (βλέπε ΕιρήνηΚωλάραJunsu aka RhnaXiah) και μπορεί να ξερνάνε με το post.ΤΕΡΜΑ Η ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ.ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΕΚΑ ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΤΗΣ KPOP.Ο ΧΙΤΛΕΡ ΓΙΑ ΚΑΘΕ YUNJAE ANTIFAN.Η ΛΙΑΝΑ ΚΑΝΕΛΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ SOFUNOYUME.είμαι η αριστερά είμαι η δεξιά είμαι η πάνω κάτω.

• ΣΕ ΜΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΤΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΗΔΑΝΕ

• ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΤΥΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΔΑΝΕ

ΑΥΤΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ.ΜΕ ΤΟΥΣ YUNJAE ΑΡΧΗΓΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΣΟΦΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΠΛΕΟΝ.

ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ.

see...that was a general talk people.LEARN FROM ME.

Plasma_gyrna_pisw

Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3 Empty
PostSubject: Re: Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3   Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3 EmptyTue Aug 23, 2011 6:31 am

Εμεις κανα rated φανφικακι ασχετο να το ποσταρουμε πουθενα?

Να πνιξουμε τον πονο, καταλαβαινεις..

Back to top Go down

Πετάγομαι_σαν_τσουτσου no3
Back to top 
Page 1 of 1